fbpx
«Дружба» з Мирівки здобула титул чемпіона Київщини з футзалу

Останній день зими став щасливим для футболістів ФК «Дружба» із села Мирівка Кагарлицької громади. У фінальному матчі Чемпіонату Київської області вони здобули вольову перемогу. Програючи після першого тайму «Джуніорс – Скідка» (Шпитьки) з рахунком 0:2, спортсмени із Кагарличчини змогли зрівняти рахунок, а в серії післяматчевих пенальті вирвати перемогу – 4:3. Про це повідомляє «Кагарлик Сіті».

Фінал став справжнім шоком для «Джуніорс», якому вкотре не вдалося підкорити обласну вершину з футзалу. Цього разу він був найближче до омріяного «золота», але знову не склалося. Перший тайм пройшов під диктовку «Джуніорса». Відкрив рахунок Максим Войток, а подвоїв Євген Саківський.

Здавалося, все було в руках шпитьківчан, але їх плани сплутав Сергій Чепорнюк, який двічі поспіль з середньої дистанції пробивав Тимошенка і зрівняв рахунок. Надалі ініціативою володіла вже «Дружба» і мала не один шанс вийти вперед, а шпитьківчани втратили свою гру та виглядали розгубленими. Коли здалося, що серію пенальті оминути не вдасться, настала драматична розв’язка. За дві хвилини до кінця Ігор Киян, розігравши стіночку з тим же Чепорнюком, виводить «Дружбу» вперед. Вони пішли на останній штурм і за дев’ять секунд до кінця основного часу зрівняли рахунок.